| bigalexS a întrebat:

Fratilor cum pot face cont pe youtube? cand imi scriu datele imi scrie ca nu sunt eligibil sau ceva de genu...

Răspuns Câştigător
| lookingforlove a răspuns:

Incearca alta parola sau alt email. poate email-ul sau parola nu e valabila. (sau codul ce trebuie introdus) sa stii ca dupa asta, iti faci un cont pe gmail.com si va trebui sa-ti introduci nr de telefon mobil.ei te vor suna si-ti vor spune codul.il introduci pe net si contul se activeaza.happy

3 răspunsuri:
| Arrum a răspuns:

Am sa te lamuresc eu.Deci:
1.Intri pe Youtube
2. Executi click pe "Creati un cont"
3.Introduci datele dar vezi daca numele de utilizator este disponibil
4. Executa click pe "Accept"
Sper ca te-am lamurit. Daca tot nu ai reusit sa imi trimiti un mesaj si sa imi spui mai concret problema si o sa te ajut.Bye! Funda?

| lookingforlove a răspuns:

@maryfanMJ
atunci introdu un alt numar din familie.pentru 1 minut.happy

| maryfanMJ97 a răspuns:

Eu cand am incercat sa imi fac mi-a dat sa imi pun nr de telefon ceeace nu este posibil pentru ca eu nu am telefon si fara nr nu imi dadea voie sa imi fac cont