| OnlyGirl a întrebat:

As vrea sa-mi fac cont pe youtube dupa ce scriu toate datele, etc imi spune sa-mi scriu nr de tel ca sa confirm, nu stiti va ia ceva euro de pe tel?

funda

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Nu ia nici un euro. Iti este cerut numarul de telefon, pentru ati trimite un mesaj cu un cod de activare.
###Totul este gratuit avand in vedere ca ei iti vor trimite tie sms, nu tu lor)

4 răspunsuri:
| Gabriella10 a răspuns:

Nu iti ia euro, Numarul este cerut cum ai spus si tu pentru confirmare, Dupa aceea vei primi un sms cu un cod pentru activarea contului.Succesbig grin

| bobilutzu a răspuns:

Am si eu cont pe youtube insa eu nu imi amintesc sa imi fi cerut nr de tel. treci peste rubrica aceea si vezi daca iti creeaza sau nu contul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu draga nu iti i-a nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu iti ia bani.doar dai numarul si atat.