| Strawish a întrebat:

Fundă :*! Am mare nevoie de voi. Această bară: http://i40.tinypic.com/6ejghg.jpg, când intru pe un browser de exemplu Google Chrome dispare de acolo de jos. Dacă îl inchid apare la loc :| dar doar daca sunt pe desktop. Cum pot face să apară la loc? P. S : Am dat şi restart. :(

2 răspunsuri:
| BogdanS a răspuns:

Pai dai click dreapta pe el apoi dai Properties.In Taskbar o sa-ti scrie ceva de genul "Keep the taskbar in top of other windows". Eu am windows xp si asa merge.Sigur la ce windows ai tu tot cam asa ar trebui sa-ti mearga. Good Luck. Daca te-am ajutat sper sa-mi dai funda!

| Strawish explică (pentru BogdanS):

Mie una nu-mi arată. Ce ai zis tu, însă văd că s-a rezolvat singur. happy Mulţumesc, oricum.