| lol1232 a întrebat:

Funda Am sanse sa intru in victor babes daca am media 7.46 si se intra ca 7.66 la stinte sociale?

Răspuns Câştigător
| WalKGhosT a răspuns:

Sanse ai dar foarte mici! In mod normal ar fi trebuit sa ai cel putin 7.80 ca sa ai locul cat de cat asigurat.Dar poti incerca sti vorba ''Incercarea moarte nu are''

4 răspunsuri:
| YumixCupcake a răspuns:

Nu, nu ai nicio sansa.Scuze. dar media ta trebuie sa fie cu minimum 20 de sutimi mai mare decat media de admitere a liceeului ca sa fii sigura ca intri.

| dani9354 a răspuns:

Daca ultima medie de admitere este mai mica ca a ta ai sanse, dar daca este 7.66 nici o sansa (ps:invata mai bine cu astfel de medie o sa prinzi si o faculta naspa). Bafta!

| will_4908 a răspuns:

Nope, o sa ajungi salahor. Asta e...

| briquette a răspuns:

V. Babes din Buc?
Si eu vreau acolo tot la stiinte sociale daca din buc lasa un mesaj cu ID sa vb, sunt acolo din cls a5a si iti pot da mai multe informatii:*