| Alastaiiiir a întrebat:

Am sanse sa intru la liceul Victor Babes din Cluj-Napoca daca am media de admitere doar 8.40?

3 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Din punctul meu de vedere, da, ai şanse să intri.
Mediile pot creşte sau pot să scadă de la an la an însă nu sunt diferenţe foarte mari.
Succes!

| Alastaiiiir explică (pentru Hydrangeaceae):

Anul trecut s-a intrat cu 8.07, dar anul acesta s-au luat note mari in examene.

| MyNameIsCata a răspuns:

Salut si eu sunt din cluj.Problema este ca nu stiu la ce profil vrei sa dai. Vorbim pe privat daca vrei.Aaa si e medie cam mica avand in vedere ca subiectele la matematica au fost foarte simple.De ex eu amluat la cele doua simulari 6 iar in examen 9.55.In fine trimite-mi mesaj la ce profil.