| aLeks_4722 a întrebat:

Am sanse sa intru in Victor Babes Bucuresti cu media 7.71? Media de admitere a liceului Victor Babes este de 7.66.

Răspuns Câştigător
| SnowBella a răspuns:

Da, ai sanse. Mediile de admitere de anul acesta vor scadea, cu siguranta, fata de cele de anul trecut, avand in vedere notele mici de la evaluare.
---
Think clear!

2 răspunsuri:
| just27smile a răspuns:

Da...ai sanse destul de mari. baftta!

| lungu_4239 a răspuns:

Daca media de admitere a liceului Victor Babes este de 7.66 inseamna ca ai sanse mari sa intrii. Sper ca ti-am fost de folos. Bafta si sa intrii la acest liceu.