| a1473 a întrebat:

Funda! Am vazut la un coleg de scoala pe messenger cand intra cineva zice,, mmm a mai intrat unu" si cand iese zice,, mmma iesit unu" si am inteles ca il la instalat un var de-al lui si mi-a spus ca ia instalat un program si nu stie care mil puteti spune si mie! FUNDA!

4 răspunsuri:
| bIaYGI a răspuns:

Il descarci de aici si dai instal http://www.ziddu.com/......s.exe.html :-*

| a1473 explică (pentru bIaYGI):

BlaYGL pe care sa dau pe primul al doilea sau al treilae ca nu stiu

| bIaYGI a răspuns (pentru a1473):

Add andrei.albert93 si til dau pe messenger k