| anonim_4396 a întrebat:

Cand am fost la verisoara mea, stateam si ma uitam la messenger-ul ei. Ea avea yahoo messenger 8.Cand intra cineva spunea asa" O intrat unu' ", iar cand iesea"O iesit unu' ". Astazi am vorbit cu ea si a spus ca este un program si ca m-il da.Nu m-i l-a mai dat. L-as putea lua de pe net? Si eu am yahoo messenger 8, dar mie nu imi spune acele vorbe. Daca iese cineva se aude un elefant si cand intra cineva nu se aude nimic. Funda

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Orice messenger ai avea trebuie sa ai programul acela pentru a scoate sunete.Nu face parte din pachetul "messenger" ca sa zic asa.
Cauta pe internet sunete pentru yahoo messenger si vei gasi.
Bafta
Funda?happy