| dolce977 a întrebat:

Funda! As vrea si eu cele mai bune filme horror!

Răspuns Câştigător
| NeymarJr11 a răspuns:

Wrong Turn 5 dar sunt si alte 4, Evil Dead, Masacru din Texas, The Purge, The Woman in Black, Bugymen 3, Texas Chainwaw 3, Van Helsing, Sream 4, Ultima casa pe stanga, Cabana din padure, Saw toate partile. The Walking Dead, FUNDA

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grudge 1, 2, 3, 4.

| ursuletlove11 a răspuns:

Mama...a aparut in 2013 si te vei speria de groaza!

| dolce977 explică (pentru ursuletlove11):

Mersi dar l-am vazut! happy

| NeymarJr11 a răspuns (pentru dolce977):

Wrong Turn 5 dar sunt si alte 4, Evil Dead, Masacru din Texas, The Purge, The Woman in Black, Bugymen 3, Texas Chainwaw 3, Van Helsing, Sream 4, Ultima casa pe stanga, Cabana din padure, Saw toate partile. The Walking Dead, FUNDA