| Blackberry^^ a întrebat:

FUNDA! Buna! Imi puteti spune si mie ce as putea sa fac la o petrecere de Halloween. O sa fim cam 4 persoane. Ma refer la jocuri, activitati etc! ^^

4 răspunsuri:
| xClementine a răspuns:

Pai diferite chestii. Daca sunteti destul de curajosi puteti sa aduceti o oglinda mai maricica si niste lumanari si incercati jocul cu Bloody Mary. :) Sincer merita. :P Si ca sa fie mai fain, inainte de toate le spui colegilor tai cine este Bloody Mary. Va crea o atmosfera mai infricosatoare. Uite aici legenda. -> http://aliceboboc.wordpress.com/2010/08/20/legenda-lui-bloody-mary/
O scrii pe ceva si le-o citesti pe toata.desi la sfarsit nu cred ca se vor inghesui prea multi sa incerce chestia. :)) Dar totusi eu zic ca merita. :)

Have fun!

| Muzika a răspuns:

4 pers?laughing))))) inca ii si partyrolling on the floor
noh.pai umpleti ceva mai mare cu apa si pui niste mere si legati la ochi si la maine trebuie sa luati unmar de acolo cu gurasmug:Xrolling on the floor

| marycris a răspuns:

Si eu dau una...am dat de fiecare data de trei ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spuneti povesti de groaza.si dupa incepeti sa radeti laughing ...sau jucati jocul cine se sperie primul...sau. puteti sa faceti(daca aveti costume) concursul cel mai frumos costumwinking sau karaoke laughing