| ClAuUdDIAa a întrebat:

Hey, imi puteti spune nist idei pentru o petrecere in pijamale, adica filme, mancare si jocuri si alte activitati? cat mai repede... love struck

Răspuns Câştigător
| Cristina45 a răspuns:

Esti fata, ti-as recomanda un film bun dedragoste cum ar fi THe Notebook sau A walk to remembor, mai sunt si altele caut singura, ori ceva mai distractiv potrivit pentru o petrecere ar fi American Pie sau LOL, bine aceste filme sa le urmaritti spre dimineata dupa ce at iascultat muzica si v-ati jucat adevar, provocare procent, sa nu va lipseasca popcorn, sper ca te-am ajutat ( asta e pe genul meu, mai romantic )

| ClAuUdDIAa explică (pentru Cristina45):

Mersi, chiar o sa ma bazez pe ideea ta... si ma ganseam la pizza si un film de groaza, dar mersi oricum kiss