| Whatthehell66 a întrebat:

Fundawinking
Care este cel mai infricosator lucru care vi s-a intamplat >vreodata?happy

Răspuns Câştigător
| JuStKid a răspuns:

Lucram la casa si aveam un ciocan in mana cu care departam podeaua veche.fiind transpirat m-am sters cu prosop p fata si am pus acel ciocan langa mine! apoi nu mai era! l-am cautat cam 2 ore, speriat! asa ca mi-am continuat treaba cu altul si ce crezi am gasit acel ciocan la 2 m departare sub podeaua veche de 30 d ani ...asta mi s-a parut infiorator...cred ca am fantome in ksa, asta e!

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am visat ca i-am tras-o la o curv. si am luat sida (doar un vis sa nu crezi ca e real doamne fereste)

| Loly a răspuns:

Cel mai infricosator lucru a fost cand parintii mei au plecat intr-o noapte la nunta.Fratele meu a dormit la verisorii mei iar eu, crezandu`ma mare curajoasa am ramas in noaptea aia singura si nici nu am chemat vreo prietena. M`am uitat la Tv pana pe la vreo 3 apoi am stins lumina sa ma pun sa dorm.Cand aproape adormeam am inceput sa aud niste zgomote. mi-am pus patura in cap si tremuram de frica.Nu s`au mai auzit dar dupa vreo 5 minute au inceput iar.Veneau din camera alaturata.Am dat drumul la Tv si l`am dat mai tare ca de obicei [eu cand raman singura acasa si mi`e frica dau drumul la Tv sau la calculator la maxim.nu stiu dar nu imi mai este asa frica cand fac asta]. Am iesit incet pe hol, am aprins becul si am luat un cutit care era in camera mea, pe care il folosisem sa desfac niste portocale si am intrat in camera din care veneau respectivele zgomote.Cand am intrat era doar fereastra deschisa care se tot inchidea si deschidea din cauza vantului.Am inchis toate ferestrele si de atunci nu mai raman singura acasa peste noapte.

Poate pare greu de crezut dar asa mi s`a intamplat. A fost cea mai urata experienta din viata mea si nu doresc nimanui sa treaca prin ce am trecut eu.Chiar m`am speriat ingrozitor.

| Instinkt a răspuns:

Cand am fost intr-o excursie la piatra craiului cabina in care am adormit era bantuita la ce mi s-a intamplat in noaptea aia am ramas si acu socat mai ales ca dupa ce-am plecat eram in autocar in camera unde am uitat simteam ca cineva se uita la mine si rade

| `KiddO` a răspuns:

Au fost multe lucruri laughing. Imi amintesc ca odata m-am blocat cu liftul intre etajele 1-2 laughing. Eram cu inca 2 fete. Si am stat in lift cam o ora si ceva...si liftul se tot misca. :-s. De atunci nu mai merg cu liftul.

| lapadatgeorge a răspuns:

Cel mai infiorator lucru al meu a fost ca mi-a murit o vecina si maine nopate m-am trezit sa beau apa si am vazut imaginea ei in oglinda.

| 2l3xandra a răspuns:

Pai mai multe odata mi s`a intamplat sa merg singua pe strada si sa ma strige cineva pe nume si pe porecla si cand am inors capul nu era nimeni s in alta seara mergeam cu ink 2 fete si pe langa ce stalp de iluminate pulbica treceam se stingea dupa ce mai mergem un pic pe langa el se aprindea

| NiceBaby a răspuns:

Cind m-am pierdut intr-o padure la bunica seara.nu stiam bine locurile, si eram mica, poate aveam 4-5 ani...
M-am dus dupa flori si cind sa ma -intorc inapoi... nimic am inceput a plinge si sa caut drumul, am mers inapoi si am ajuns in alta parte.Bina ca m-a gasit o fata de pe-acolo si m-a dus.
Eram atit de speriata, stiu ca nu pare ingrozitor dar cind ti se intimpla...
Am plins mult in acea zi, si inca visam lupi noaptea, in padure cu bunica nu mai mergeam si nici la distractie in padure nu doream.

Si inca una, Cind m-a lovit un cal in burta, mai am semn, am stat 5 -10 minute la pamint, nu ma putea linisti nimeni, plingeam tare, si tot 4 ani aveam

| NiceBaby a răspuns:

Sau cind am cazut intr-un bazin adinc.Nu puteam inota.

| LovelyBitch a răspuns:

Pai, astazi nu era nimeni acasa si am pus covorul pe balcon si a sunat interfonul si cand m-am intors era pe canapea si era intors pe dos intr-o pozitie ciudata...Freaky... funda?

| smile a răspuns:

Aveam 14 ani. anul trecut am vrut sa o vizitez pe sora mea dar in statia ratb 2 tipi sau uitat ciudat la mine. i-am observat. masina a venit iar cei 2 sau urcat si ei in masina insa eu M-am urcat pe usa din spate iar ei pe cea din fata. am gasit un loc liber, m-am asezat pe scaun si m-am lasat in jos. eu ii vedeam pe cei 2 cum cautau pe cineva cu ochii. m-am speriat ingrozitor. cei 2 sau infuriat foarte tare ca nu ma vedeau iar la a 2 statie au coborat furiosi. fundita?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aveam cam 7 ani, tata lucra la primarie si odata pe la ora 8-9 a plecat urgent da mi-a zis sal astept in birou ca vine repede.Am stat eu cam 10 min si cand am vz ca nu vine am inceput sa ies pe hol.Nu era nimeni si numai intuneric.Am incercat sa ma duc jos la gardian dar nici el nu era acolo si usa era inchisa. Mam mai panicat putin dupa aia m-am dus la a 2 a intrare si acolo am gasit gardianu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca cel mai infricosator lucru care mi s-a intamplat ar fi atunci cand s-a deschis usa singura...Totusi,ma consolez cu gandul ca nu am inchis-o eu bine. laughing
Sau...cateodata aud diverse zgomote prin pod...Asta se intampla rar. Sper doar ca nu am luat-o eu razna cumva. rolling on the floor

| Bogdan_3559 a răspuns:

Ca era cutremurul ila mare si se miscau usile la sifonier rolling on the floor