| StiCS a întrebat:

Vi-s-a intamplat ceva infricosator vreodata? Daca da, povestiti aici. Cea mai buna poveste funda!

3 răspunsuri:
| HallyKity a răspuns:

Da,eram mai mica si am fost la tara era toamna taiasera cocienii si facusera surii din alea mai mici inainte sa faca una mare si mie imi placea sa ma joc printre ele erau ca un labirint si am auzit fosnit cand m-am intors am vazut o coada imensa ca de crocodil se misca incet exact ca o soparla
nu stiu sincer ce a fost ca am plecat imediat le-am spus la ai mei si ei mi-au zis ca am vedeniilaughing dar stiu ce am vazut si n-am visa chia deaca de multe ori ma intrebam daca am zisat laughingasta cam ar fi n-am inventat-o pe bune

| allllll a răspuns:

Pai o colega mi-a povestit.nu stiu cat de adv e dar.mmm.: in fata unor blocuri era un stalp unde ea a gasit o cruciulita.a luat-o pentru ca e lucru sfant si a pus-o in buzunar...noaptea a visat ce a facut ea ziua, ca a luat acea cruciulita de acolo, a doua zi dupa scoala am fost cu ea sa vedem de unde a luat acea cruciulita iar ea a pus-o la loc.toate ne-am dus la magazin si dupa ce am venit nu am mai gasit-o acolo...ciudat.uare cine o fi luat-o in 5 min in care am fost la magazin?

| C4br0n a răspuns:

Poi eram cu un prieten la colindat si am gasit 2 monede de 50 de bani pe jos si langa ele statea un caine.Le-am luat si am mers mai departe din casa in casa sa colindam si cainele ne astepta de fiecare data prin fata casei.Mergem noi cat mergem si imi zice asta sa arunc bani sa vdm daca mai vine.I-am aruncat langa un stalp si am plecat mai departe.De fiecare data cand ne uitam inapoi cainele era tot acolo unde am aruncat banii...Nu e chiar infricosator dar ciudat oricum straight face funda?