| lollipop29 a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata ceva infricosator? Povestiti tot.

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sa ma ratacesc. E cel mai nasol sentiment. Te impacientezi, nu mai gandesti rational si daca esti foarte emotiv incepi si sa plangi ( asa cum am facut eu laughing )

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Intr-o seara eram la PC si geamul era deschis si auzeam pasi schiopatan spre geam apoi sau aporit si am auzit un marait eam singur acasa si aveam 12 ani

| Shinen a răspuns:

Da.
Pai, eram intr-o zi cand a mei erau plecati. Dar eu am crezut ca bunica mea era acasa, de fapt era la magazin.
Am fost in bucatarie, deoarece se auzise un zgomot ciudat si deodata am vazut cum se deschide usa singura. Nu era curetul deoarece usa de afara si geamurile erau inchise. Nu stiu ce ar putea fi, acum nu stiu daaca tu crezi ca asta e ingrozitor dar pe mine m-a speriat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi eram mica cam de 8-9 ani.Imi era fosrte frica sa stau singura si odata mama m-a lasat singura nu s-a dus decat pana la maazin, dar eu cred ca si de frica ca eram singura sau chiar asa a fost da' s-a trantit o usa Asa de tare incat a cazut geamu si u stiu de ce ca numai aia era deschisastraight face. Mia fost o frica incat am fugit pe scarirolling on the floor. Acum imi vine sa rad dar atunci am crezut ca mor.