| anonim_4396 a întrebat:

Funda celui care imi zice ce inseamna pe metin2 iteme cu 12int 10hh.

Răspuns Câştigător
| zxcv1234 a răspuns:

Itemele cu 12 int inseamna cu inteligente folosesc la sura iar 10 hh esti la semi om ajuta in duel.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite un joc mai bun 4Storu ro sau 4Story com, pa pa!

| ÎngerCretin a răspuns:

12 int. Int inseamna inteligence. Pe metin2 ro e foarte mult. 10 hh inseamna 10 demi human (in romana nu mai stiu sigur cum se numea. parca semi oameni) si iar pe ro e foarte mult, si la bani si la caracter.

| ÎngerCretin a răspuns:

Inteligence se foloseste la shaman pentru buff, la sura pentru atac (la skill) iar semi oameni se foloseste aproape la orice caracter ( te ajuta la duel ). Cu 10 hh pe un caracter... te-ai scos.

| XioDaolin a răspuns:

12 inteligenta adica atac si 10hh adica semi-om happy funda?

| Bogdi_Bogdan_1992 a răspuns:

Pai 12 int = 12 inteligenta (se foloseste la saman si sura )

si 10 hh = 10 semi-om ( se foloseste la toate caracterele)