| patrat8888 a întrebat:

Salut.Vreau si eu un Metin2 sa fie cam asa:
-level si bani sa faci asa si asa adica nici foarte greu dar nici imediat
-level maxim 99(sau maxim150)
-sa se faca posedata din otel+9 dar sa nu iti ceara ceva exagerant de scump ca sa faci
-sa fie multi playeri mereu(sa nu fie gol)
-bonusuri normale(12int,str,sex, 15magie 10hh etc)
-sa fie on 24/24
Si cam atat. Sa nu fie unul dintre metinele :
- metin2 BZ
-metin2 rival
-metin2 Tim
-metin2 HC

Va rog sa nu ziceti metine aiurea care nu sunt cum am spus mai sus. Dau funda pentru cel mai bun si rapid raspuns!!

3 răspunsuri:
| xBlackDreamx a răspuns:

Poti sa incerci Metin2Arena big grin

| BluPvP a răspuns:

Metin2DKR www.metin2dkr.ro FUNDA?:)

| Sempay a răspuns:

Metin2oradea.com/ro are lv 250 avantaje sunt itm de evoluat doar un set adica doar pose din otel sirius din battle si etc nu sunt alte evolutii crest bine da nu repede itm pe jos nu sunt iar la + ai tot ce trebuie iar atoo e ca nu esuiaza pietrele pe arme si sunt medii peste 60 la 100 25 om max pv 8k poti face dt de la 75singur 1.9 pm pentru detalii e tare bagate