| sPriT3SiCoL4 a întrebat:

ma joc un metin2 si vreau sa stiu ce bns se baga la sura? bns maxime sunt 4kpv 15sabie maini etc... 12int putere etc... 10hh.
Vreau niste bns sa fiu cel mai tare pentru sura sa-i rup pe toti big grin

2 răspunsuri:
| MineIsLikeABridge a răspuns:

Int, nu pm, int punctele la int sa fie maxim posibil, al doilea pe arme semi om dupa pui patrundere si critica, farmec. Pe armuri pv sabie pumnal 10 abs de pv 20 farmec, dar in loc de sabie si pumnal poti pune sabie si sageti, depinde de ce rase este populat servarul

| sNkRuLzLove a răspuns:

Ca sa fi bun trebuie sa :
1. cat mai mult pm ca sa iti maresti atacul magic
2. int de asemenea hh pe c0if bratara scut
Observatie: Daca pe sv exista roua sura nu e prea bun deoarece poti pune magie 100% iar sura se bazeaza pe atacul magic.Depinde daca e Bm sau Am