| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA! cum ii conving pe parintii mei sa ma lase vineri la un concert in pub? vin multi colegi de ai mei si niste prieteni mai ales ca acest pub e foarte aproape de mine. DAU FUNDA!

1 răspuns:
| Biencush a răspuns:

Ii inviti pe toti cu care mergi sa vina sa te ia de acasa, iar baietii sa ii asigure pe parinti ca te vor conduce inapoi. Daca nu merge, promite -le orice iti vine in minte, fa curat, mananca tot, asculta-i orice ti-ar cere...
Daca nici asa nu merge, lasa-l pe tatal tau sa te duca si sa te aduca el.