| 4827 a întrebat:

Cum imi conving parintii sa ma lase la un concert? Va rog frumos raspuns repede.

Răspuns Câştigător
| lacustacapume a răspuns:

Roaga-i sa vina cu tine.laughing. Glumeam. Spune-le ca tu chiar ai nevoie sa vezi acea trupa deoarece sunt prima ta formatie rock sau nu stiu ce boala asculti tu.Esti mare fan, ai toate albumele lor, abureli din astea, iar in final le promiti rezultate mai bune ca ii vei ajuta. Succes.

3 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Spune-le ca toti prietenii/colegii tai merg...

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Prezinta'i pe prietenii cu care mergi, spune'le ca o sa fii cuminte, o sa ajungi devreme acasathinking

| Madda a răspuns:

Pai ii rogi frumos. Si ii spui ca o sa mergi cu cineva mai mare chatterbox. laughing Le spui ca esti cuminte ca nu esti genuu whistling laughing

Bafta multa:*