| MeDyw0w a întrebat:

TPU! Am vazut pe MTV o reclama cu trupa "Lala Band " si am aflat ca au concert pe 2 iunie la Arenele Romane in Bucuresti. Am cautat mai multe informatii despre acest concert si am aflat ca exista si bilete VIP si poti sa primesti cani "Lala Band", un poster cu autografe de la toti membrii din trupa si mai ales, al treilea album lansat de acestia!
Dar, cum pot sa imi conving parintii sa ma lase si pe mine la concert? Fundita! happy

1 răspuns:
| Myrwna_Marin_1998 a răspuns:

Daca nu-ti poti convinge parinti sa te lase la concert.(nici ai mei nu ma lasacrying ) poti sa-ti iei aceste lucruri(poster, tricou, cani cu lala band...) poti sa le comanzi dupa provideo.ro, iar concertul nu stiu cand dar il vor da la televizor pe pro tv international (te uiti la programul tv al acestiu program si afli cand il vor derula la tv)