| NANBia a întrebat:

FUNDAkissCum imi schimb parola la contul de Yahoo! Messenger? Si fara faze cu "Forgot my password" ca e pentru o fata care si-a uitat intrebarilelaughing PLZ!

Răspuns Câştigător
| alyna a răspuns:

Messenger/my acount info/change password/parola actuala/parola noua/save
funda?

6 răspunsuri:
| Monna a răspuns:

Din cate stiu. nu se prea poate.
Fa. ti alt id. sau ma rog sa.si faca daca a uitat intrebarile.

| OannaxD a răspuns:

Aminteste-ti daca [virgula] cand ti-ai facut contul de yahoo, ai pus ca "secondary email" sau ceva de genu sau " parents email" un alt cont de yahoo. aminteste`ti contul, si verifica. vezi tu happy.

| DarkMirror a răspuns:

Deschizi messu. Apesi pe Messenger sus in colt, apoi My Account Info, apoi s-ar putea sa-ti ceara sa te loghezi, daca nu, nu. Apoi dai pe Sing-in and Security, apoi pe Change your password.

| Suzzy_5903 a răspuns:

Pai daca stie parola.Intra pe mess de pe contul ala.Alege din bara de meniuri optiunea messenger => my account info => te loghezi la pagina care iti apare => change my password si schimba... funda>?:X

| Phoenix_5030 a răspuns:

Simplu! Ii dai cu ciocanul in cap pana isi aduce aminte parola, altfel nu ai cum. laughing