| SethEmm a întrebat:

OK daca nu exista programe de spart parola de mess cum imi pot afla parola mea dar fara forgot your password de la yahoo messenger

Răspuns Câştigător
| alexandra033 a răspuns:

Trebe saai undeva la Email-uri un Email care l-ai primit cand tiai facut ID-ul.Sau cauta pe ID-ul de rezerva ( Cand ti-ai facut ID-ul a trebuit sa scrii unul de rezerva),cauta acolo. Daca nu gasesti iti poti afla parola altfel,dar trebuie sa stii data nasterii,codul postal, si toate datele ce le-ai scris cand ti-ai facut ID-ul.

Incearca sa scrii ce it spune aici, dar CORECT!

https://edit.yahoo.com/forgotroot/

Dai fundita?batting eyelashes :* Mrs