| ionik09 a întrebat:

>Fundabig grin<
pai e vacanta si eu ma plictisesc la culme, ce as putea face? filme-nu de citit as avea( bine vreo 2 carti cred) dar nici de aia n-am chef si o activitate asa in afara casei ar fi karate dar e seara si am numai cateva antrenamente si deja m-am plictisit
AJUTOR! nu stiu ce sa mai facsad

9 răspunsuri:
| DomnisoaraLove a răspuns:

Un picnic la aer curat (cu cine vrei tu)e de preferat in padurebig grin

| chelie91ptm a răspuns:

Prietenii te pot ajuta. cheama-ti prietenele

| MrHipHoper a răspuns:

De ce nu organizezi o petrecere in pijamale unde sa-ti inviti prietenele?(Fundabig grin?)

| sirina_7189 a răspuns:

Poti sa iesi cu prietenii pentru ca-ti trece orice plictiseala cu prieteni buni alaturi. Poti sa pictezi, sau sa te distrezi facand caricaturi. Poti dansa. Uite un link cu un joc ...trebuie sa dansezi ca ea si e amuzant! Trage un pui de somn, o sa-ti limpezesti mintea si e sanatos.Du-te la piscina, mai binehappy

| ionik09 explică:

Ceva zilnic in casabig grin

| DarkStarGW a răspuns:

Aaa mda pai poti sa te joci la pc pe situl www.joci.ro PS:sunt jocuri gen table,rummy, poker, etc.

| SelGomez a răspuns:

Poti sa asculti muzica, sa dansezi, sa mergi la piscina cu prietenii/parintii, la un picnic, sa iesi prin oras cu o prietena.chestii deastea.sa te uiti la tv...

| antonika337 a răspuns:

De ce nu te-ai juca maimuta impaiata? instructiuni : ai nevoie de o minge desenezi o maimuta cu doi ochi cu nas cu gura cu coroana cu urechi si gat, in gat pui 7 pietre cineva va va fugari cu mingea voi trebuie sa fugiti si sa puneti pietrele una in coroana 1 in fiecare ureche una in fiecare ochi una in nas una in gura dar fara ca persoana care va fugareste sa va atinga cu mingea caci persoana care fugareste fuge cu mingea si arunca mingea dupa voi, daca tea atins cu mingea esti eliminat/a si raman ceilalti daca ceilalti reusesc sa faca maimuta trebuie sa strige maimuta impaiata si tot persoana care a fugarit prima data va fugari si a doua oara pana cand nu veti reusi sa faceti maimuta adica sa puneti pietrele in toate cele 7 locuri, daca cel ce fugareste reuseste sa va elimine pe toti adica sa va nimereasca pe toti cu mingea inainte de a pune pietrele la locul lor cel ce a fost eliminat primul va fugari. Sper ca te-am ajutat, daca ai nevoie de mai multe informatii/nu ai inteles cum se joaca sau stii jocul sau doresti altul contacteaza-ma trimite-mi un mesaj sau ma gasesti pe adresa mea andrada_nice_girl13 va ajut cu mare placere. kiss adica sper ca te-am ajutat daca nu te-am ajutat.ti-am zis contacteaza-ma.