| TheOne19 a întrebat:

Funda daca imi ziceti cum pot sa imi dezvolt si eu frumos corpul...pectoralii abdomenul ceva da nu pentru sala ci acasa am 13 ani si sunt cam slab si am vreo 1, 70 si vreau pectorali si abdomenul sa fie dezvoltati... funda si vot va promit si va multumesc ANTICIPAT!

1 răspuns:
| underc0ver a răspuns:

Pt un abdomen frumos eu iti sugerez: cate 250-300 abdomene pe zi(incepi de la 20 pe zi si cresti cu 5-20 in fiecare zi[cat te simti in stare]) pentru brate iti sugerez :cate 400 flotari pe zi si pentru picioare iti sugerez :cate 400 genoflexiuni pe zi! Pt pectorali trebuie sa ridici greutati! Crede'ma, eu am 11 ani dar si eu fac! Si am abdomen! fundita?winking