| TheOne19 a întrebat:

Funda daca imi ziceti cum pot sa imi dezvolt si eu frumos corpul...pectoralii abdomenul ceva da nu pentru sala ci acasa am 13 ani si sunt cam slab si am vreo 1, 70 si vreau pectorali si abdomenul sa fie dezvoltati... funda si vot va promit si va multumesc ANTICIPAT

1 răspuns:
| Madalin_6177 a răspuns:

Sal! Pai fara sa faci exercitii fizice nu prea ai cum sa-ti dezvolti musculatura, bine doar cu steroizi dar la varsa ta nu recomand.Mai bine apucate de culturism sau inothappy