| GRRRRRR a întrebat:

Sune-ti-mi si mie va rog niste exercitii care sa ma ajute sa imi dezvolt pectoralii, dar nu sala........multumesc anticipatbatting eyelashes

10 răspunsuri:
| norberto a răspuns:

Abdomenele, ridicari cu capul in jos pe lada.

| Dkgray a răspuns (pentru norberto):

Ce legatura au abdomenele cu dezvoltarea pectoralilor?!

| norberto a răspuns (pentru Dkgray):

Se dezvolta si pectorali

| Dkgray a răspuns (pentru norberto):

Abtine-te ca esti pe langa!

| norberto a răspuns (pentru Dkgray):

Cum zici tu gigi

| Cosmin86 a răspuns (pentru norberto):

Esti complet pe langa, copil mic paralel cu sportul, probabil de genul care face sute de abdomene / zi si crede ca stie ce face laughing

| norberto a răspuns (pentru Cosmin86):

Inteligenta voastra poate fi scrisa pe un bob de orez

| Cosmin86 a răspuns (pentru norberto):

Ok, arata-mi UN SINGUR articol scris pe un site in domeniu ( de genul culturism.ro, getfit.ro, topculturism.ro, etc. ) sau intr-o revista in domeniu, in care sa apara ca de la abdomene poti face pectorali.

Un singur articol amarat care sa-ti sustina afirmatia, esti in stare sa faci asta?

Ai vreun pic de experienta in domeniu? Eu intamplator am cativa ani de sala si citesc destul de des despre asta ( e un hobby al meu ).

| norberto a răspuns (pentru Cosmin86):

Doar glumeam, am vrut sa vad cum reactionati, nu o lua personal.

| Luisan_Lincan_1996 a răspuns:

Flotari laughing