| ღAnonimღ a întrebat:

\\♥♥***funda♥♥**//
Dati-mi si mie plz niste retete de prajituri, sau niste site-uri, dar mai... gustoase, mai originale ca sa zic asa... si de ingrediente sa pot face rost in sezonul acesta. Dar niste prajituri gustoase, nu pur si simplu scrieti la google prajturi si imi dati site-ul. Asa am gasit si eu. Plz NU vreau : chec, cozonac. Fursecuri, orice. Don't forget : \\♥♥***funda♥♥**//. garantat \\♥♥***funda♥♥**//!

Răspuns Câştigător
| bogdang a răspuns:

Http://ginuca27.blogspot.com/search/label/Dulciuri

Ai destule de incercat aici, spor la treaba!

3 răspunsuri:
| ღAnonimღ explică:

Va multumesc tuturor pentru ajutor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.gustos.ro :)

| enecosmin a răspuns:

Intra pe www.emcsniper.webs.com de obicei acolo se mai gasesc unele retete mai diferite