| nic3rr a întrebat:

Funda! De ce va vreme mi se stinge calculatorul automat.Trebuie sa mentionez ca mi se stinge doar cand ma joc jocuri daca sunt pe Internet, Yahoo si altele nu se intampla nimic.Eu nu vreau sa-mi spuneti daca e virus sau nu, vreau sa ma ajutati cum sa scap de asta.
Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| BodoBBX a răspuns:

Dai des RR la pc daca da l-ai de la pc nu de la buton si man fa rezolutia de la pc bagao pe cea mai amre sa suporte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu patesc la fel dar e din cauza placii pentru jocuri nu stiu cum se cheama placa dar du-te si tu la un magazin de calculatoare! eu asa mi l-am reparat si acum pot sa il tin deschis cam vreo saptamana.