| crisbebe a întrebat:

Funda de la inceput+vot:Mai demult am jucat un joc super misto ideea este ca nu mai stiu cum se cheam dar trebuia sa gasesti obiecte ascunse sa rezolvi nu stiu cee chestii si nu mai stiu dar mai stiu ca aveai o camera in care iti puteai cumpara mobilier tapet televizor cu punctele care le obtineai de la diverse nivele .aa...si jocul se juca in calculator nu pe net.
Daca stiti cum se numeste jocul ziceti-mi plz sau unde il pot gasi sau ceva asemanator si ar fi de preferat sa fie in romana.

1 răspuns:
| mrscry1 a răspuns:

Incearca la mayplaycity sunt citeva jocuri asemanatoare si gratis