| GalinaBlanca a întrebat:

Era mai demult un joc asemanator cu jocul DooM ala vechi.Adica aveai ca arme un diamant din care trageai in inamici, erau ceva lilieci in primele nivele, dupa aia intr-un alt nivel aveai ca arma niste manusi de fier cu care curentezi.Cins stie la ce joc ma refer.As dosrii sa aflu cum se numestesad Fundaa!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cumva Painkiller?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru GalinaBlanca):

E o serie de jocuri, nu e numai unul, iar primul joc din serie daca tin bine aminte a aparut in 2004 iar ultimul in 2011 sau 2012 nu mai stiu cand l-am gatat cred ca totusi a fost 2012.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru GalinaBlanca):

Sincer nu stiu de care ar putea fi vorba, sper sa-l gasesti totusi happy.