| ღAnonimღ a întrebat:

funda garantat. cel mai rapid si cel mai corect raspuns.
Care sunt limitele democratiei ateniene?

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și ție la ce îți trebuie, sincer garantat?!
O fi așa greu să cauți pe www.referate.ro? Dacă nu ar fi școala nu ați mai "face" temele, aici, pe site.
Pa, pa.

| ღAnonimღ explică:

Bai deci n-am nevoie de raspunsuri de astea, ai inteles? in primul rand nu e "tema de la scoala"sau ce mormai tu pe acolo. daca vroiam referat scriam. am zis raspuns scurt ca sa ma lamuresc si eu. ca verisoara mea din clasa a 5-a a avut ca tema si ma gandeam sa o ajut ca nu intelege. deci. esti cam. PrOaStA. fara suparare.