| lol1232 a întrebat:

FUNDA! hY as vrea sa stiu ce program ar trebui sa instalez pentru a imi arata atunci cand merg la google traducere(romana-japoneza) semnele acelea imi arata niste patrate ce ar trebui sa fac sa imi arata semnele japoneze si nu acele patrate.

1 răspuns:
| BOLOR a răspuns:

Pai depinde de ce browser folosesti, daca folosesti Chrome nu ar trebui sa fie NICI o problema, in plus mai umba si tu prin setarile pentru: Regiune si limba,, daca folosesti internet explorer „arunca-l la gunoi"