| lol1232 a întrebat:

FUNDA! hY as vrea sa stiu ce program ar trebui sa instalez pentru a imi arata atunci cand merg la google traducere(romana-japoneza) semnele acelea imi arata niste patrate ce ar trebui sa fac sa imi arata semnele japoneze si nu acele patrate funda

2 răspunsuri:
| Cici4Mici a răspuns:

Poi sub scris, este scris ascultati si langa este cititi fonetic si da-i pe cititi fonetic si inti da semnle japoneze. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| Valentin1 a răspuns:

Salut! daca instalezi google chrome o sa le ai traduse in romana pe toate! doar incearca sa vezi! ceau!

Întrebări recente