| boy_cristi a întrebat:

Funda numaidecat,(fata)...cine imi spune cum sa am parul drept fara sa-l indrept cu placa de indreptat parul?

4 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Pe langa creme si masti pentru par drept pe care le gasesti in comert, iti poti usca parul cu uscatorul in timp ce-l periezi.Uscatorul il tii deasupra capului, iar parul il periezi ca si in mod normal. Sper sa functioneze si la tine.happy

| Madalina_5058 a răspuns:

Exista unele creme pentru par(masca) cu care te dai dupa ce te speli si iti mentin parul cat de cat drept. Nu are acelasi efect ca si placa insa ajuta. Eu am folosit de la garnier si era buna. Sper ca ti-am fost de folos.

| Ciresikaaa a răspuns:

Folosesti Sunsilk mov
http://www.sunsilk.ro/gama_produse.php?anc=drept
funda?;)

| o_fata_dulce:* a răspuns:

Pai sunt ceva sampoane pentru ati face parul drept incearca daca gasesti in zona tahappy:*