| Диана a întrebat:

Ce produse as putea folosi pentru ca parul meu sa stea mai mult timp drept dupa ce l-am indreptat cu placa?
Am un par foarte dificil, il indrept si intr-o ora iar sta ondulat. waiting
Niste sfaturi? big grin
Multumesc.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| Диана explică:

Tatiana, stii cum se zice, fiecare isi doreste ceea ce nu are. laughing

| Диана explică:

@myrella, ia o p*** peste bot şi taci dracu!

| AnaigroeG a răspuns:

Si eu am aceeasi problema straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tunde-te la chelie oricum esti o stricata laughing si o figuranta de 2 bani

| giulianna123 a răspuns:

Nu stiu tie de ce ti se intampla asa.pentru ca eu am parul foarte cret si folosesc placa doar o data pe saptamana si nu mi se increteste absolut deloc... posibil din vina la placa...trebuie sa fie neaparat cu ceraminca.