| ingerasdulke15 a întrebat:

Funda pentru cel care raspunde corec primul laughing doi olteni trecura oltu si nainte si inapoi dupa ei trecu radoi si inainte si inapoi cati olteni trecura oltu?

Răspuns Câştigător
23 răspunsuri:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Si mai trece si Gheorghe Oltu, se facu-ra 4

| ingerasdulke15 explică (pentru MaTrIx8378):

Ai ma tongue

| MaTrIx8378 a răspuns (pentru ingerasdulke15):

Sa nu zic si de Costica sad

| MaTrIx8378 a răspuns (pentru ingerasdulke15):

Nu rade laughing ca-i gelos Costica, ca n-a trecut si el Oltul, si-a dorit foarte mult.

| ingerasdulke15 explică (pentru MaTrIx8378):

Doamne laughinglaughing

| MaTrIx8378 a răspuns (pentru ingerasdulke15):

Stai asa draga sa nu crezi ceva, eu glumesc aici laughing nu vorbeam serios.

| Speedmafia a răspuns:

RASPUNS: 2... pentru ca daca va uitati mai atent va dati seama ca de fapt scrie "dupa ei trecu radoi [de la Steaua]"... nu "trecura doi"
FUNDA?

| ingerasdulke15 explică (pentru Speedmafia):

Nu 3 laughingcu radoi fac 3 tongue

| Speedmafia a răspuns (pentru ingerasdulke15):

laughinglaughingtongue
pai dup parerea ta asa e dar citeste atent si-ti dai seama

| ingerasdulke15 explică (pentru Speedmafia):

Deci ca sa te lamuresc.doi olteni trecura oltu si nainte si inapoi. pana aici trecura 2 da, dupa ei trecu radoi si inainte si inapoi si + Radoi de la steaua fac 3 big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

| 26andrei26 a răspuns:

4 olteni trecura oltu si nainte si napoilaughing