| IonelG a întrebat:

FUNDA! Salut...am o problema cu Windows Live Movie Maker...am downloadat niste filmulete de pe youtube, cu care vroiam sa fac un colaj, dar cand le bag in Movie Maker, acolo unde ar trebui sa pot sa vad videoclipul este un ecran negru(sunetul merge insa). L-am salvat oricum si am constatat ca nici asa nu mergea, adica era tot un ecran negru(dar din nou, sunetul mergea la perfectie)Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| CyPack a răspuns:

Dai la,, adauga poze si videoclipuri,, apoi pui acolo toate clipurile. Bafta