| dmrtr a întrebat:

Funda+vot! povestitimi si mie ce ati facut in vacanta cand ati plecat in alta tara. cea mai frumoasa povestire primeste funda si vot.

Răspuns Câştigător
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Am fost la cumparaturi! nu ma mai luai din magazine, pfoooaaaa cred ca nici cu spaclul nu ma mai dezlipeai de la shopping! caram la plase de ma dureau mainile dar nu ma lasam! nu e gluma! eu cand merg intr-o alta tara las vizitatul pe ultimul loc! importante sunt cumparaturile!