| PhotoIsMyLife a întrebat:

Funda! Vreau sa fac niste bratari din ata, stiti vreun site cu poze si/sau videoclipuri?

6 răspunsuri:
| LolaXLillyNuSpuneNimik a răspuns:

Iei doua fire de ata si apoi le inozi la un capat si lle legi cum ai lega simplu si faci asta pana faci o bratara si pe legi la capate eu am o colectie. Bafta

| xMoonlight a răspuns:

Buna! http://www.friendship-bracelets.net/ search: friendship bracelets. Mare succes :* O zi buna.Bye

| Sticsuletz a răspuns:

Poti cauta pe youtube cum se fac ei iti vor arata pas cu pas si cu siguranta iti va iesi.