| StefanyaLove a întrebat:

Funda! Vreau sa imi creez un un blog despre moda, dar nu prea ma pricep la fundal (cum arata blogul) si spuneti-mi un site.

2 răspunsuri:
| floweray a răspuns:

De ce nu incerci sa-ti creezi site-ul/blog-ul cu www.ucoz.ro? Este un sistem simplu, se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine si cu o interfata in limba romana.

Aici ai un tutorial care iti explica cum te poti inregistra: http://www.youtube.com/watch?v=21DWamHpCTo

Si daca ai nevoie de ajutor suplimentar te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!

Bafta!