| AndraAlee a întrebat:

Fundita! Am niste caiete si nu stiu ce sa fac cu ele.Am un cait cu amintiri, un oracol, un caiet cu desene. Ce sa ma fac din restul caietelor?

8 răspunsuri:
| GaBBiii a răspuns:

Buna!
Pastreaza caietele pentru scoala si nu le mai strica degeaba.
Banii parintilor sunt valorosi, pentru ca muncesc din greu. Cand vei fi mare vei avea un servici si o sa vezi cat de greu se fac banii.mai ales acum cand se taie din salarii.
Pa, pa.

| Radioactive a răspuns:

Nu am am pomenit să se pună vreodată problema "surplusului" de caiete. Poţi să nu faci nimic, ca să îţi rămână caiete pentru când ai nevoie la şcoală, să nu mai cumperi altele.

| sherlock a răspuns:

Gata?! Nu te mai duci la scoala la anul'?

| Hiroko a răspuns:

Eu am un caiet cu poezii facute de mine happy
incearca si tu sa faci happy

| Alexutza6755 a răspuns:

Poti sa-ti faci un jurnal privat.Sau poti sa-ti faci o agenda zilnica(in care sa scrii ce se intampla in fiecare zi). Cand vei fi mare te vei intreba:"Ce mai faceam eu cand eram mica?".Si, daca-ti faci agenda, iti vei raspunde singura la intrebare
(este doar o propunere)

| Anna04 a răspuns:

Le poti da copiilor care ar vrea sa mearga la scoala dar nu pot din cauza ca nu au rechizite

| dRaXler a răspuns:

Sa le dai foc?!

| mEroma a răspuns:

Salut.As avea o idee.Ai putea sa lipesti poze sa le critici!?