| Missperfect a întrebat:

Sllut! Zilele trecute mi-am luat cu caiet foarte dragut si nu stiu ce sa scriu pe el pentru a-l face si mai dragut! ceva idei? FUNDA! nu vreau sa il fac jurnal, nici oracol si nici sa scriu amintiri!

Răspuns Câştigător
| madalinutza a răspuns:

Buna!big grin pai ai putea pe prima pagina sa desenezi tot felul de chestii,sa lipesti abtibilduri sa decupezi din reviste ceva imagini si sa le lipesti,sa colorezi asa prima pagina ar arata perfectbig grin iar in interiorul caietului ai putea sa scrii niste versuri inventate de tine,idei,ghicitori, poti sa iti scrii poeziile preferate, hobby'urile tale sau ce apartine din viata tabig grin

5 răspunsuri:
| scumpik99 a răspuns:

Poti sa-ti imaginezi ca vorbesti cu caietul si-ti scrii acolo sentimentele sau nu stiu depinde.de ex:sa zicem ca vrei sa atragi atentia si scrii acolo cum, folosind cuvinte ca secretul sau cel mai important.
P.Stongueoti sa vorbesti cu o prietena despre lucrurile acestea binenteles.Dar daca vrei sa-l faci special fa-l pe caiet prietenul tau.

| Rapunzell a răspuns:

Poti sa-l folosesti pentru a nota in el expresii interesante pe care le auzi in fiecare zi. Si poti scrie cu geluri cu sclipici :X

| Alexxaaa a răspuns:

Fa-ti desene, scrie poezii, versuri (-cantece-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Album personalizat

| LiDiAngel a răspuns:

Fa niste desene frumoase sau scrie poezi!