| AndraAlee a întrebat:

Fundita! Deci vreau sa fac un tort de inghetata si are 3 blaturi.In fiecare blat vreau sa pun cate ceva. M-am gandit ca in primul blat sa pun bucatele de ciocolata. Ce sa pun in al 2-lea si al 3-lea blat? Ms mult :*

2 răspunsuri:
| CristinaLazar858 a răspuns:

Daca as face un tort cu 3 blaturi in fiecare blat as pune asa: primul blat-crema de vanilie, al doilea blat-fructe si in al treilea blat as pune crema de ciocolata, iar deasupra as pune niste frisca si as da niste ciocolata pe razatoare.

| Thevampirediariesfan a răspuns:

Depinde si d gusturile tale sau a celor car mananca tortul. Poti pune vanilie, diferite arome (capsuni, banane, ce iti place si ce ai) sau poti amesteca vanilie cu bucatele d ciocolata, sa amesteci bucatelele de ciocolata cu aroma care o alegi, sau poti sa pui puri si shimplu crema d ciocolata, capucino, etc. Sper ca te-am ajutat! fundita! :*