| тøхх a întrebat:

FundiTsSa! Am si eu o problema.happyCand intru pe un site care este in alta limba, diferita de romana desigur, mi se traduce in romana si nu vreau. happy Vreau sa fie direct in limba engleza, etc,. Si nu vreau ca de fiecare data sa dau ` X ` rolling eyes Mentin ca am Google Chrome. Multumesc! Funda!;-x

Răspuns Câştigător
| CrazyDesign a răspuns:

E Google Translate. Se cam baga in viata ta asa e?
Cand iti traduce site-ul iti apare si o banda (un meniu), sus, deasupra site-ului.
Acolo ai niste optiuni pe care le poti schimba, in cazul de fata alegi sa NU mai traduca niciodata site-urile.
Daca nu gasesti acolo cauta in optiunile de la Google Chrome.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai google chrome ai undeva sus ca doreste originalul si nu traducerea. sper ca te-am ajutat