| superpissy40 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor! Cand intru pe google chrome, sus imi apare Aceasta pagina este in maghiara.Doriti sa o traduceti in engleza? Si dau da si se traduce si am mai dat si pe always translate into english si mi se face mereu traducere. Dar ma enerveaza si vreau sa fie la loc in romana pagina de google chrome.Cum as putea face?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intri in Tools/Settings/Advanced settings si de la Languages dai clic pe Language Setting si din tabel alegi limba romana si dai OK. Numai bine!

1 răspuns:
| AlexandraAlexa2014 a răspuns:

Vezi in acest tutorial cum poti face aceasta modificare http://blog.strigatare.ro/......-tutorial/