| 123456_9095 a întrebat:

Funduitza. big grin
Heii. happy Puteti sa ma ajutati cu ceva?batting eyelashes E vorba despre IMVU. laughing
De ce nu pot adauga mai mult de o persoana la Special Special Someone?straight face Daca dau pe Change Person si adaug alta cea pe care am adaugat`o prima data dispare.straight face De ce?straight face Ma puteti ajuta?batting eyelashes
Dau Marea si Prea`Marita Fundoaica. >: [ Cum am mai psus si la inceput. laughing ]

Răspuns Câştigător
| xxdaianaxx a răspuns:

Iti trebuie un cod ca sa pui mai multe persoane

http://gaf210.imvustylez.net/gaf210codes.php?lang=eng&f=eng-special.html

completezi alea apoi dai generate si copiezi codu

intri pe hp tau si la special someone dai edit si edit custom html/css
acolo pui codul, salvezi si gata

2 răspunsuri:
| Myu a răspuns:

Pai special person aia e ca si cum ar fi gagicatu` laughing
Tu ai mai multi? smug laughing
Deaia nu merge sa pui mai multe persoane.

| 123456_9095 explică:

laughing
Nop.no talking N`am niciunu. laughing
Vreau sa mi`o pun p sys si pe bro.batting eyelashes Da` am vazut la altii ca au 5-6 persoane.straight face