| Altair22 a întrebat:

GTA: San Andreas. -- Un prieten de al meu s-a jucat la mine SA si i-a placut foarte mult datorita faptului ca am schimbat masinile cu SAMI ( San Andreas Mod Installer). M-a rugat daca pot sa-l instalez si lui cu masini modificate cu tot. thinking

Acuma intrebarea mea este urmatoarea:

Se poate instala jocul cu tot cu modificari sau trebuie sa isi modifice el singur ca mine masinile? Ma gandeam ca poate exista vreun fisier care poate fi copiat si se vor pastra modificarile straight face desi nu stiu...

Multzam fain...

8 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Trebuie sa isi modifice el masinile la mine numai asa se poate

| vlad93fcv a răspuns:

Poi fisierul care poate fi copiat este "gta3". il gasesti in San Andreas->models->gta3. el contine toate vehiculele din joc insa poate depasii si 1GB... si nu cred totusi ca va functionat daca spui ca l.ai modat cu SAMI... incearca. cine stie. dar zic ca mai bine l.ai ajuta sa.si modeze si jocul lui. asa macar stii ca merge 100%. sper ca ti.am fost de ajutor. sarbatori fericite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se poate instala. Poti sa cauti pe net.Pa te pup dulce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar am un alt joc pentru tine! GTA San Andreas Real v2. El este tot modificat cu multe masini frumoase. Mult noroc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pornesc jocul gta san andreas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rof eu cum se face gta mod instaler

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sai trimiti prin skype gta3.img care se afla in models in papka unde este joaca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se gaseste de downloadat san andreas real v2 este cu masini modificate