| AnonimInEfect a întrebat:

Hai salut. Unde ce colt al lumii v-ati dori cel mai mult sa vizitati? Mersi.happy

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa ma intorc inapoi in Romania vreau.

| 54ndy a răspuns:

Canionul colorado şi rezervaţia naturală Yellowstone

| greieras a răspuns:

M.as "cuibarii" tot in Romania mea dar undeva in creierii muntilor sub cerul tarisoarei mele sa vad apusul langa iubit sa vad luna.sa aud pasarile cum imi canta dragostea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

India :X:X:X religie frumoasa,cultura frumoasa,mancare apetisanta, oameni noi, lucruri noi :X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pamantul e rotund dar in fine. La Polul nord sa fie pustiu sa nu ma bata nimeni la cap.