| Reddfox a întrebat:

Haide-ti sa incepem un joc! Eu incep cu o propozitie si voi continuati cu inca una sau doua.
---------------------------------------
Era o zi calduroasa de vara.

14 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Si care-i intrebarea?

| Adry05 a răspuns:

Cand le-au vazut pe alea, prietenii mei au descoperit ca sunt homosexuali.

| GoldenZenith a răspuns:

Si a inceput sa ninga.

| Cinevacatoatalumea a răspuns (pentru GoldenZenith):

Pentru ca erau prea bauti au inceput sa joace Quidditch in zapada.

| deeeaqq a răspuns:

De la biserică ajungem la nightclub, ce tare.

Vasile și cu prietenii lui s-au spart, iar mai târziu au luat 3 brunete și le-au dus la el acasă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-am spus mamei mele, ca nu mi-e foame, asa ca am plecat la o fata.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe care am călărito pînă dimineața

| Andreiandrei2000 a răspuns (pentru RAY):

Mi-a ajuns regulatia pentru cateva zile asa le-am propus unor prieteni sa mergem la munte si sa uram pe munte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar muntele a fost furat si vandut asa ca am mers la biserica sa ne spovedim.

| CdeMetal a răspuns:

Făceam o labă sălbatică.

| Desireღ a răspuns:

De spovedit, ne-am spovedit, iar seara ne-am dus la un nightclub.

| Desireღ a răspuns:

Debusolați fiind, s-au dus în balcon și s-au jucat cu mâna dreaptă.

| iiUser20 a răspuns:

Să facă și ele un bănuț. laughing

| Dervbt a răspuns:

Cand, deodata, mama ma striga sa vin la masa.

Întrebări recente