| anonim_4396 a întrebat:

Haii salut. Ce mai ziceti, ce mai faceti? Bine? Bravoo! Vreau sa ma ajutati cu ceva. Stiti site-ul ala Sunphoto? Daca da, voi aveti imaginatie? Eu nu prea. Ce va rog. Vreau sa imi fac un album interesant, cu o descriere originala superba, dar nu stiu ce titlu, adica mai bine spus, despre ce sa scriu... Cine ma ajuta? Cine imi scrie o descriere, originala, foarte frumoasa primeste Fundita. Garantat, 100%!

4 răspunsuri:
| Blacknight2 a răspuns:

Asta depinde si ce fel de album vrei sa fie, cu poze de ale tale, natura, animale, sau mai stiu eu ce.

| lakrymotsa a răspuns (pentru Blacknight2):

Vreau cu poze artistice!

| Blacknight2 a răspuns (pentru lakrymotsa):

De obicei arta te relaxeaza, cel putin pe unii. Deci uite un titlu " Franturi de ganduri". Sper sa te ajute.

| lakrymotsa a răspuns (pentru Blacknight2):

O sa incerc.